Sıkça Sorulan Sorular

Sıça Sorulan Sorular


Dubai için vize gerekiyor mu?

Dubai için vize gerekiyor mu? Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi kişilerin, seyahatlerinden öncesinde Dubai vizesi almaları gerekmektedir. Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) ve Diplomatik (Siyah) Pasaporta sahip kişilerin 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan seyahatleri için Dubai vizesi almalarına gerek yoktur.

Dubai vize ücreti ne kadar?

Birleşik Arap Emirlikleri/Dubai Vize Ücreti

30 Günlük tek girişli vize ücreti 125 USD 30 Günlük çok girişli vize ücreti 225 USD 90 Günlük tek girişli vize ücreti 235 USD 90 Günlük çok girişli vize ücreti 600 USD 30 günlük tek girişli Dubai vize ücreti 125 USD + KDV!dir.

Dubai vize başvurusu nasıl yapılır?

 1. Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? Dubai vize başvuruları BAE Göçmenlik Ofisi'ne online olarak yalnızca yetkili acenteler ile yapılabilmektedir. ...
 2. Tek Evrakla, 48-72 saat içerisinde Vizeniz Hazır! Tek evrakla, 48-72 saat içerisinde Dubai vizenizi alıyoruz. ...
 3. Dubai Vizeleri Elektronik Olarak Düzenlenmektedir!

Dubai vizesi kapıda alınıyor mu?

Dubai Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızdan vize istemektedir. Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik pasaport sahipleri kısa süreli seyahatlerinde Dubai vizesinden muaftırlar. Kapı vize uygulaması yoktur.

Dubai vizesi için ne gerekiyor?

Dubai Vizesi İçin Gereken Evraklar

 • Vize basvuru formu.
 • Emirates rezarvasyon numarasi veya fotokopisi.
 • Renkli Pasaport fotokopisi (resimli sayfa, gecerlilik suresini gosteren sayfa ve en son sayfa )
 • Şirket yazisi ( Gidis tarihini ve sebebini belirten )
 • İsme kayitli cep veya ev telefonu faturasi.
 • 2 adet fotoğraf (beyaz fon - boyut : 4,3 x 5,5 )


Mısır için vize gerekiyor mu?

Mısır turistik vize, Mısır'a turistik gerekçe ile gidecek olan kişilerin alması gereken bir vize türüdür. ... Resmi pasaport sahibi Türk vatandaşları ise 90 günü geçmeyen seyahatler için Mısır vizesinden muaf olup turistik seyahat olarak vize almalarına gerek yoktur.


Dubai turist vize kaç gün?

Dubai 30 Gün Tek Girişli Dubai Vizesi, Dubai'de 30 gün konaklamalar için geçerlidir ve vizenin süresi uzatılmaz. Vize veriliş tarihinden itibaren 58 gün geçerlidir. Birleşik Arap Emirlikleri'nin 7 emirliğinden biri olan Dubai'ye turistik amaçlı seyahat etmek için online başvuru yapılması gerekir.

Dubai'de çalışma izni nasıl alınır?

Dubai Çalışma Vizesi İçin Gerekli Evraklar (90 Gün Tek Girişli)

 1. Rekli Olarak Pasaportunuzun Kimlik Bilgilerinizin Olduğu Sayfa.
 2. Renkli Olarak 1 Adet Vesikalık Veya Biometrik Fotoğraf.
 3. Önlü , Arkalı T.C Kimlik Fotokopisi.

Almanya vize ücreti ne kadar?

Almanya vize ücretleri olan 60 euro ve ek olarak vize başvurusu yapmak için iletişime geçtiğiniz merkeze hizmet ücreti olarak ödenen 23 euro elden ödenmektedir. 12 yaşın altındaki çocuklardan ücretin yarısı alınır. AB ve AET vatandaşlarının aile bireyleri vize harcından muaftır.

Dubai Türk vatandaşlarına vize istiyor mu?

Dubai, yeşil ve diplomatik pasaportlar haricinde Türk vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında. Ama vize alaması daha kolay. Hava yolları aracılığıyla Dubai vizesi için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri vize istiyor mu?

Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitmek isteyen Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) pasaporta sahip Türk vatandaşlarının 90 gün vizesiz seyahat etmeye hakları bulunmaktayken; Umumi (Bordo) pasaporta sahip Türk Vatandaşlarının vize alması gerekmektedir.

Sharjah vize istiyor mu?

Sharjah Vize İşlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Sharjah'a girmek için vize almasına gerek yoktur.

Dubai Avrupa vatandaşlarından vize istiyor mu?

Ancak Avrupa vatandaşları Dubai vizesi almadan ülkeye giriş çıkış yapabiliyor. ... Avrupa Birliği üyesi ülkelerin vatandaşları Dubai'ye seyahat ederken vize almak zorunda değiller.

Katar için vize gerekli mi?

Bu çerçevede, Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamili Türk vatandaşları Katar'a girişlerinde vizeden muaftır. Umuma mahsus pasaport hamilleri ise, havalimanında turistik amaçlı 2 hafta kalış süreli vizelerini, Katar'da bir otelden rezervasyon yaptırmak ve 100 Katar Riyali ödemek karşılığında alabilmektedirler.

Abu Dhabi için vize gerekiyor mu?

Abu Dabi'ye gitmek isteyen Umuma Mahsus (bordo) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Abu Dabi vizesi alması gerekmektedir. ... Hizmet (gri) pasaportu, Hususi (yeşil) ve Diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ise 90 günü aşmayacak seyahatleri için vize almalarına gerek yoktur.

Dubai işçi vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vize kaç günde çıkar, 3 günde çıkmış olur mu? Eğer alabiliyorsam hangi işlemleri gerçekleştirmek gerekir, bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz. Merhaba; Dubai standart vize başvuruları ortalama 2-3 iş günü içerisinde neticelenmektedir. Vip başvurularının sonuçlanma süresi maksimum 1 iş günüdür.

Dubai'ye işçi olarak nasıl gidilir?

Havalimanı 1 ve 3 nolu terminallerinden direkt olarak Burj Khalifa metrosuna çıkılabilmektedir. Dubai Havalimanı çıkışlarında yer alan taksileri kullanarak 20 dakikada ortalama 60-70 AED (14-20 USD) karşılığında şehir merkezine taksi ile gidebilirsiniz veya araç kiralayabilirsiniz.

Sharjah Dubai arası kaç km?

Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri ile Sharjah - Birleşik Arap Emirlikleri arası 40 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 33 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 28 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 32 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dubai havaalanı transit vize istiyor mu?

Dubai Uluslararası Havalimanında bekleme süreniz 24 saati geçmeyecek şekildeyse Dubai aktarma vizeye gerek yoktur. Fakat havaalanından çıkmamak şartı konulmuştur. Eğer Birleşik Arap Emirliklerine 24 saati geçecek bekleme süreli ve transit aktarmalı seyahatlerde başvurulacak vize türü Dubai aktarma vizedir.

Sharjah hangi ülkede?

Birleşik Arap Emirlikleri
Şarika/Ülke

Dubai yeşil pasaporta vize istiyor mu?

Dubai T.C hizmet pasaportu (gri), hususi pasaport (yeşil) ve diplomatik pasaport (siyah) sahipleri Dubai'ye olan seyahatlerinde 180 gün içerisinde 90 günü aşmayacak seyahatlerinde Dubai vizesinden muaftırlar. ... Dubai'ye 90 günden uzun sürecek seyahatlerinde vize almaları gereklidir.

Dubai hangi ülkelere vize uyguluyor?

 • Avrupa Birliği vatandaşları
 • Honduras
 • İzlanda
 • Lihtenştayn
 • Karadağ
 • Norveç
 • Rusya
 • Saint Vincent ve Grenadinler
 • İsviçre

-Ukrayna vatandaşları biyometrik pasaporta sahipse 30 günlük süre için Dubai’ye kapı vizesi ile giriş yapabilir.


90 Günlük Dubai Vize Muafiyeti Bulunan Ülkeler

 • Arjantin
 • Barbados
 • Brezilya
 • Paraguay
 • Nauru
 • Seyşeller
 • Solomon Adaları
 • Sırbistan
 • Uruguay

Dubai Vizesi Hakkında Yorum Yap

dubai vize,dubai vizesi,dubai vize ücreti,dubai vize başvurusu,thy dubai vize, dubai vize işlemleri, pegasus dubai vizesi, dubai transit vize, dubai turist vizesi, dubai e vize, dubai vize fiyatları, dubai elektronik vize, dubai online vize
ONLİNE DUBAİ VİZESİ
iyetkiliservisi.com