Dubai Vizesi
Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?
Online Dubai Vizesi Evrakları Bilgilendirme

B.A.Emirliği E_VIZE uygulaması için, TC vatandaşı, TC Pasaport sahibi olmak ve Türkiye merkezli evrak temini gerekmektedir.  

Gönderilen evraklarda sadece Pasaport ve Fotograf ölçülerinin alt sınır için 95KB/üst sınır için 100KB geçmeyecek şekilde okunaklı ve net taratılması gerekmektedir.

Her başvuru sahibi için ayrı vize başvurusu yapılır. 

B.A.Emirliği vize başvuruları için sadece e-maille irtibat sağlanmaktadır. Tüm sorularınız için yazışma adresimiz info@adrocare.com mail adresidir.

Vize departmanımız için DUBAİ ‘nin haftalık resmi tatillerinde ,  Bayram ve diğer resmi tatilleri için hizmet süresinden sayılmaz.

Vize müracaatında bulunan 18 yaş altı yolcularımızın öncelikle anne yada baba vize onayları alındıktan sonra vize başvuruları B.A.E , DUBAİ onay makamına yönlendirilir.  B.A.Emirliği vizesi  ücreti  iade edilmemektedir. 

Vizeniz, onaylandığı tarih itibariyle ortalama 2 ay geçerlidir. Tek girişlidir. Net geçerlilik tarihi vize onayı üzerinde yer almaktadır. Vize başvurunuzun bu doğrultuda planlanarak yapılması gerekmektedir. 

 B.A.Emirliği vize Başvurunuzu seyahat tarihinizden minumum 7 iş günü öncesinde yapmış olmanız gerekmektedir. Online vize uygulamamız BAE ait yedi emirlikte geçerlidir. Dubai,Abu-Dhabi,Acman,Fceyre,Resu’l Hayme,Sharjah,Ummul-Kayveyn-‘ne  seyahatleriniz  için geçerlidir.

AdroVize Hızlı ve güvenilir şekilde Dubai BAE vizenizi alır.


Dubai Vizesi Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski
dubai vize,dubai vizesi,dubai vize ücreti,dubai vize başvurusu,thy dubai vize, dubai vize işlemleri, pegasus dubai vizesi, dubai transit vize, dubai turist vizesi, dubai e vize, dubai vize fiyatları, dubai elektronik vize, dubai online vize
ONLİNE DUBAİ VİZESİ
iyetkiliservisi.com