Dubai Vizesi

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar?


Dubai Vize Ücreti

Türk Vatandaşları Dubai seyahatleri öncesi online vize başvurusu yapmalıdır. Dubai turistik vizesinin geçerli süresi 60 gündür ancak kalma süresi 30 gündür. Kalma süresi giriş yapılan ilk günden itibaren başlamış olur. 

Dubai vize ücreti ne kadar?

Dubai vize ücreti başvuruları BAE göçmenlik ofisince onaylanır. BAE antetli kağıda basılır elektronik olarak iletilir. BAE Göçmenlik Ofisi ile anlaşmalı olan AdroVize Dubai vize başvurularınızı online olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Online Dubai Vizesi Almak için AdroVize ile daha hızlı ve güvenli yapabilirsiniz.

Dubai vize ücreti dubaiye giriş, çıkış durumuna göre değişmektedir. Dubai vize ücreti ön ödemelidir. Vizenin reddi durumunda para iadesi yapılamamaktadır.Detaylı bilgi için AdroVize’yi arayınız.  Dubai Vize başvurusunun yapıldığı günden itibaren yaklaşık olarak 2-3 iş günü içerisinde sonuçlanır. Ret edilmesi yada onaylanmaması durumu Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi Güvenlik Departmanı’nın inisiyatifi altındadır. AdroVize başvurunuzun doğru şekilde iletilmesi ve sonucun size ulaştırılması sorumluluğu vardır. Vizenin sonucu için herhangi bir sorumluluğu bulunmaz.

Dubai vize ücretleri banka yada kredi karı ile ödenebilmektedir. Aldığınız vize türüne göre kalma süresini aştığınız takdirde Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisi tarafından 3000$ ceza kesildiğini hatırlatırız.

Dubai Vizesi Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski
dubai vize,dubai vizesi,dubai vize ücreti,dubai vize başvurusu,thy dubai vize, dubai vize işlemleri, pegasus dubai vizesi, dubai transit vize, dubai turist vizesi, dubai e vize, dubai vize fiyatları, dubai elektronik vize, dubai online vize
ONLİNE DUBAİ VİZESİ
iyetkiliservisi.com