Dubai Vizesi

Dubai Vizesi Nedir?

Dubai Vizesi Nedir?

Dubai’ye seyahat  edecek Türk  Vatandaşları Dubai vize işlemleri dahilinde işlemlerini AdroVize  aracılığıyla kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedir. 

Ülkemiz de Bordo Umuma Mahsus Pasaport sahibi olarak Dubai’ye seyahat edecek vatandaşlarımızın seyahatleri öncesinde vize almalıdırlar. 

Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaportu sahibi kişiler Dubai’ye yapacakları 90 günü aşmayan seyahatler için vize alma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır. 

Dubai vizeleriniz hızlı , güvenli bir şekilde yetkili kurumumuzca alınır. AdroVize; İşlemleriniz boyunca size bilgilendirme yaparak sürecin sağlıklı ilerlemesini sağlar. 

Dubai vize başvurusu için istenilen evraklar ülkeye yapılacak olan giriş sayısına, seyahat nedenine ve seyahat süresine göre değişiklik göstermektedir. AdroVize seyahat planına uygun olan belgeler için gerekli bilgilendirmeyi yaparak başvuru dosyasının eksiksiz olarak hazırlanmasını sağlar. Dubai’ye giriş izni yalnızca Birleşik Arap Emirlikleri diplomatik temsilcilikleri tarafından verilebilmektedir.

VIP Dubai Vizesi , Ekspres Dubai Vizesi, ve Acil Dubai Vizesi başvuruları 24 saat içinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. 

Dubai E-vize, online olarak başvuru sahibine verilen bir vizedir. Alınan Dubai e-vizesi bu ülkeyi ziyaret edecek kişinin pasaportuna basılmaz. Dubai e-vizesi Birleşik Arap Emirlikleri İçişleri Bakanlığı antetli kağıdına basılmış mühür ve imza atılmış bir şekilde vize başvuru sahibine verilir. Onaylanan Dubai e-vizesi başvuru sahibine e-mail yolu ile gönderilir, kişi bu belgenin çıktısını alarak Dubai seyahati boyunca pasaportunun arasına eklemedir.


Dubai Vize Başvurusu 

Dubai vizesine başvuru ; Dubai ye seyahat amacının ne olduğu önemlidir. İstenilen vize türüne ait gerekli belgelerin bir araya getirilmesi. AdroVize Dubai vize başvurusu adımlarını sizin adına en doğru şekilde tamamlamaktayız. 

Dubai Vize Başvurusu


Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Ofisi yetkilileri Dubai vize taleplerini değerlendirme aşamasında gerekli belgeleri eksiksiz olarak görmek istemektedir. 

Dubai vize verilecek pasaportun seyahat bitiş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir. 

Dubai ,

Dubai emirliği yedi Birleşik Arap Emirlikleri'nin en büyüğüdür, ancak 2019 Eylül itibarıyla 3,33 milyondan fazla nüfusu ile en büyük nüfusa sahiptir. Boyut, inşaatın sınırlarını zorlamaya devam ettiği için Dubai ile eş anlamlıdır. Dubai, geçtiğimiz on yıl içinde dünyanın ilk, en büyük yapılarını inşa ediyor. Dubai'nin şehir manzarası, eskisinden daha büyük ve daha iyi cazibe merkezleri nşa etme dürtüsüyle her zaman geçici ve sürekli değişiyor .

DUBAİ COĞRAFYASI

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'nin kuzeydoğusunda, Basra Körfezi'nde yer almaktadır.

Dubai, 3885 km2'lik kentsel alanıyla en büyük ikinci emirliktir. Şehir kabaca 35 km kare boyutunda. Ancak insan yapımı adaların eklenmesiyle bu boyutun iki katına çıkmaya hazırlanıyor;

Waterfront, üç Palmiye, Dünya, Evren, Dubailand ve çölde devam eden diğer birçok yeni inşaat projesi.

Havaalanı tesisleri,

Seyahat,

2001'de Emirates havayolu, özel ihtiyaçları olan yolcular için gidiş ve gelişlerde özel bir işlem alanı belirledi. Sonuç olarak, tekerlekli sandalyeli yolcular daha kişiselleştirilmiş bir hizmet alacak

Sağlık,

Dikkat çekici bir şekilde, BAE, önde gelen İngiliz tüketici dergisi Holiday What? Tarafından yapılan bir ankette bildirilen hiçbir tatil hastalığı vakası olmayan yalnızca iki ülkeden biriydi. Bu, hükümet aşılama programlarının başarısına, yeterli temiz su sağlanmasına ve otellerde ve restoranlarda yüksek temizlik standartlarına bir övgüdür.

BURJ KHALIFA

Dünyanın en yüksek binası olan Burç Halife'yi, 124. kattaki 'Gözlem Güvertesi'nden Dubai şehir silüetinin muhteşem panoramik manzarasını deneyimlemek isteyen her turist için bir zorunluluktur. Muhteşem yolculuk sizi Burç Halife'nin vizyonuna ve inşasına götürecek ve ayrıca eve bir hatıra götürmek için 'At The Top' alışverişine izin verecek.

Dubai inşaatları söz konusu olduğunda, kelimenin tam anlamıyla sınır gökyüzüdür. Şu anda Burj Khalifa, 2.717 ft yükseklikte dünyanın en yüksek gökdeleni listesinin başında yer alıyor. Downtown Dubai adlı yeni gelişmenin bir parçası; kule dünyanın en seçkin otel, alışveriş merkezi, rezidans ve ofislerinin adresidir

Dubai Vizesi Hakkında Yorum Yap

Daha yeni Daha eski
dubai vize,dubai vizesi,dubai vize ücreti,dubai vize başvurusu,thy dubai vize, dubai vize işlemleri, pegasus dubai vizesi, dubai transit vize, dubai turist vizesi, dubai e vize, dubai vize fiyatları, dubai elektronik vize, dubai online vize
ONLİNE DUBAİ VİZESİ
iyetkiliservisi.com