Dubai Vizesi

Dubai Vizesi Birleşik Arap Emirliklerinin bir şehri olan Dubai'ye gitmek isteyen kişilerin alması zorunlu olan bir vize belgesidir. Alınacak Dubai Vizesi tüm Birleşik Arap Emirliklerinde (Abu Dhabi, Ajman, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah, Umm al-Quwain) 'de geçerli bir belgedir.

Dubai Vize Başvurusu


Turistik ve Transit olacak şekilde 2 çeşit Dubai Vizesi vardır. Dubai’ye turistik amaçlı ziyaretleriniz için tek girişli 29 günlük tek girişli, 29 günlük çok girşli, 90 günlük tek girişli ve 90 günlük çok girişli vize verilir diğer bir vize türü ise transit vize olup 96 saat geçerlidir, transit vize aktarmalı uçuşlarda havalimanı dışına çıkmak istenildiğinde ve terminal değiştirirken gerekli olan bir vize türüdür. Transit vizeler sadece Dubai Int. havalimanından aktarmalı uçuşu olan kişiler için alınabilmektedir.


Dubai vizesi elektronik ortamda hazırlanıp Dubai Göçmenlik tarafından düzenlen bir vize türüdür. Vize başvurunuzun ardından ortalama 2-3 iş günü sonrasında vizeniz size mail yoluyla iletilecek olup siz vizenizin çıktısını alıp pasaportunuzla birlikte yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.


Diğer ülke vatandaşlarının Türkiye'den Dubai Turistik vize başvurusu yapılabilmesi için en az 6 aylık geçerlilik süresi olan Türkiye oturum izni olması şartı aranmaktadır.

5 Yorumlar

 1. Ayşe Günay30 Ekim 2020 23:52

  Dubai vizesi 2020 başvuruları nasıl yapılmaktadır? Başvuru işlemi için nasıl bir hizmetiniz var?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dubai-vizesi.com30 Ekim 2020 23:55

   Merhaba efendim, Dubai vizesi başvuruları gerekli evrakları tarafımıza teslim edildiği andan itibaren başlamakta olup sizin adınıza güvenli ve hızlı bir şekilde başvurular gerçekleştirilmektedir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki; Birleşik Arap Emirlikleri’nin Ankara Büyükelçiliği’nden veya İstanbul Başkonsolosluğu’ndan yapacağınız şahsi başvurularınız kabul edilmemektedir. Konsolosluklara vize başvuruları mümkün olmamakla birlikte sadece yetki verilen acenteler başvuruları sağlayabilmektedir.

   Vize Dubai başvurularınız online vize olarak sitemizden yapılmaktadır. Online vize bizi arayın.

   Bordo yani umuma mahsus pasaporta sahip Türk Vatandaşları Dubai vizesine başvuru yapmaları gerekmektedir. Dubai seyahat tarihlerini tarafımıza bildirmeleri ve hangi amaç ile gideceklerinin bilgisini vermeleri yeterli olacaktır. Tarafımız ile paylaşılan her bir bilgi doğru ve hızlı bir başvuru için önemlidir.

   Dubai vizesi başvurularınız sonuçlandıktan sonra tarafınız ile iletişime geçip sizleri vizenizi doğru kullanmanız ile ilgili detaylı bilgilendiriyor olacağız. Başvuru sağlayacak olan kişilerin vakit ayırıp başvuru ofisimize kadar gelmelerine gerek yoktur. Gerekli evraklarınızı mail yoluyla bizimle paylaşabilir veya kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

   Dubai vizesine başvuru sağlamak isteyenlerin seyahat tarihlerinden önce en az 10-15 iş günü içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Gerek ticari turistik veya fuara katılacak olanların yoğunluk dönemine göre veya Dubai’deki etkinlik tarihlerine göre konsolosluğun yoğunluğu göz önünde bulundurulmalıdır ve başvuru tarihlerini iyi seçmeleri gerekmektedir.

   Dubai başvurusunda kullanılacak olan pasaportun geçerlilik süresi seyahat dönüş tarihinden sonra en az 6 ay olmalıdır. Eski ve deforme olmuş pasaportlarla yapılan başvurular işleme alındığında konsolosluk tarafından geri dönüş yapılması söz konusudur işleme alınsa dahi ülkeye giriş esnasında sorun yaşanabilir bu yüzden pasaportların yıpranmış veya deforme olmuş ise bu bilginin tarafımızla paylaşılması gerekiyor.

   Dubai vizesi 2020 başvurusu için istenen evraklar güvenlik bölümü tarafından istisnai olarak değişkenlik gösterebilir ve konsolosluk tarafından ek evrak istenebilir.

   Vize Dubai başvuru için gerekli evraklar;

   Pasaportunuzun Resimli Sayfası (renkli)
   T.C. Kimlik Belgenizin Ön Tarafı
   T.C. Kimlik Belgenizin Arka Tarafı
   Taahhütname
   Saygılarımızla iyi günler,

   Sil
 2. Günnur Karmen30 Ekim 2020 23:57

  Selamlar, Dubai vize ücreti 2020 yılında ne kadar oldu? Hangi vize ne kadardır? Vize başvuru konusunda yardımcı olur musunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba efendim, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) dahilinde olan dünyanın en gözde ve gösterişli ülkeleri arasında olan Dubai ziyaretleriniz için vize başvurularınızı bizler sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. Dubai turistik ticari ve ziyaret amacıyla gerçekleştirilecek olan başvurularınız için tarafımızla iletişime geçmeniz yeterli olacak olup güncel fiyatlarımız sitemizde belirtilmiştir Dubai vize ücreti yeni yılda güncel bir şekilde tarafınızla sitemiz aracılığı ile paylaşılmıştır. Dubai vizesi ücretleri sürelerine ve vize tiplerine göre değişmektedir. Hangi amaçla gidileceğini ve ne kadar süre kalınacağını tarafımızla paylaşmanız gerekmektedir.

   Dubai vizesi ücreti çeşitleri arasında ekspres seçenekleri de mevcuttur fiyat farkı bulunmaktadır. Aynı zamanda acil vize ihtiyaçlarınız veya sürpriz seyahat planlamalarınızda ekspres seçeneğiyle hızlı sonuç alınmaktadır. Dubai vize başvurularınız için gerekli olan tüm evraklar listesi fiyat bilgilendirmeleri ve ödeme yöntemleri temsilcilerimiz tarafından sizlere SMS ve E-mail yoluyla ücretsiz bir şekilde paylaşılmaktadır.

   Dubai vizesi için isterseniz sitemizde bulunan online başvuru sistemini kullanabilir, isterseniz de vize uzmanlarımızın sizin adınıza başvuru işlemini gerçekleştirebilmektedir. Dubai vizesi online başvuru için bizi arayın.

   Dubai Vize ücretleri 2020 itibari ile aşağıdaki gibidir;

   30 Günlük - Tek Girişli Vize Ücreti: 99 USD
   30 Günlük - Çok Girişli Vize Ücreti: 238 USD
   90 Günlük - Tek Girişli Vize Ücreti: 258 USD
   90 Günlük - Çift Girişli Vize Ücreti: 540 USD
   48 Saatlik - Tek Girişli Vize Ücreti: 65 USD
   96 Saatlik - Tek Girişli Vize Ücreti: 79 USD
   Cruise 30 Gün - Çok Girişli Vize Ücreti 125 USD
   24 saatte vize - Çok Girişli Vize Ücreti 270 USD
   Dubai Ekpres vize ücreti 50 USD
   Dubai vize başvurularında herhangi bir yaş ayrımı ya da ücret indirimi yapılmaksızın tam ücret talep edilmektedir.

   Dubai vize ücreti 2020 hakkında daha fazla bilgi almak için temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

   Sil
 3. dubai ye vize nasıl alabilrim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski
dubai vize,dubai vizesi,dubai vize ücreti,dubai vize başvurusu,thy dubai vize, dubai vize işlemleri, pegasus dubai vizesi, dubai transit vize, dubai turist vizesi, dubai e vize, dubai vize fiyatları, dubai elektronik vize, dubai online vize
ONLİNE DUBAİ VİZESİ
iyetkiliservisi.com